
Постільна білизна Євро на резинці MERISET Клітинка сіра Бязь Люкс (550955)
1 352 ₴
- В наявності
- Код: ms-1810455955
+380 (96) 767-87-87
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарна бавовняна постільна білизна в яскравий модний принт.
Будьте уважні! У комплект входять наволочки без декоративних бортиків (вушок).
Увага! Розташування принта і забарвлення комплектації може відрізнятися від представленої фотографії. При замовленні уточнюйте у менеджера.
Можливі додаткові опції, при замовленні напишіть в коментарях:
* Підковдра на блискавці: +70 грн
* Наволочка на блискавці: +40 грн
* Наволочка 50х70 см або 40х60 см с декоративними бортиками (вушками) по краю: +50 грн
Можливі додаткові опції, при замовленні напишіть в коментарях:
* Підковдра на блискавці: +70 грн
* Наволочка на блискавці: +40 грн
* Наволочка 50х70 см або 40х60 см с декоративними бортиками (вушками) по краю: +50 грн
Розмір і комплектація стандартного набору:
- ПОЛУТОРНИЙ комплект: підковдра 145х215 см - 1 шт, простирадло 145х220 см - 1 шт, наволочки 70х70 або 50х70 см - 2 шт
- ДВОСПАЛЬНИЙ комплект: підковдра 180х215 см - 1 шт, простирадло 200х220 см - 1 шт, наволочки 70х70 або 50х70 см - 2 шт
- ЄВРО комплект: підковдра 200х220 см - 1 шт, простирадло 220х240 см - 1 шт, наволочки 70х70 або 50х70 см - 2 шт
- СІМЕЙНИЙ комплект: підковдри 145х215 см - 2 шт, простирадло 220х240 см - 1 шт, наволочки 70х70 або 50х70 см - 2 шт
Розмір і комплектація з простирадлом на резинці:
Тканина: Бязь, 100% бавовна Виробник тканини: Пакистан Щільність тканини: 135 г/м2 Пакування: Силіконовий чохол- ПОЛУТОРНИЙ комплект: підковдра 145х215 см - 1 шт, простирадло на резинці 90х200х25 см (або вкажіть потрібний розмір в коментарі) - 1 шт, наволочки 70х70 или 50х70 см - 2 шт
- ДВОСПАЛЬНИЙ комплект: підковдра 180х215 см - 1 шт, простирадло на резинці 160х200х25 см (або вкажіть потрібний розмір в коментарі) - 1 шт, наволочки 70х70 или 50х70 см - 2 шт
- ЄВРО комплект: підковдра 200х220 см - 1 шт, простирадло на резинці 180х200х25 см (або вкажіть потрібний розмір в коментарі) - 1 шт, наволочки 70х70 или 50х70 см - 2 шт
- СІМЕЙНИЙ комплект: підковдри 145х215 см - 2 шт, простирадло на резинці 180х200х25 см (або вкажіть потрібний розмір в коментарі) - 1 шт, наволочки 70х70 или 50х70 см - 2 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MERISET |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Бязь |
| Щільність | 135 г/м2 |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Усадка | 3 % |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
- Ціна: 1 352 ₴



